poniedziałek, 25 lipiec 2016 22:50

Obóz artystyczny w Łebie 2016

Dzieci i młodzież naszego Ośrodka już po raz czwarty uczestniczyły w obozie artystyczno-rehabilitacyjnym, który odbył się w dniach 12-23.07.2016 roku w Łebie. Organizatorem akcji letniej było Stowarzyszenie Widnokrąg.

Aktywny wypoczynek naszych wychowanków uatrakcyjniony był bogatym programem zajęć artystycznych: wokalnych, tanecznych, radiowych. Korzystaliśmy też z atrakcji turystycznych Łeby i regionu- odwiedziliśmy cudowne Fokarium w Sarbsku, latarnię morską Stilo w miejscowości Osetnik oraz skansen w Klukach. Wieczorami oprócz spacerów wzdłuż morza, nasza młodzież zawojowała muzyczne karaoke na łodzi gdzie pokonując tremę wykonywała piosenki swoich ulubionych wykonawców. Wspaniałym przeżyciem dla wszystkich obozowiczów i kadry były tańce w kręgu na plaży o zachodzie słońca zakończone dyskoteką oraz rejs statkiem.

Podsumowaniem naszych artystycznych działań był koncert uliczny na deptaku w Łebie gdzie liczna publiczność oklaskiwała młodych artystów.

Pełni wrażeń i pozytywnej energii ze smutkiem opuszczaliśmy Łebę i bardzo przyjazny dla nas, położony w pobliżu morza Ośrodek Chemar.

Barbara Włosiniak