piątek, 20 maj 2016 22:25

Jubileuszowa Konferencja z okazji XV- lecia kształcenia na kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

19 maja 2016 młodzież i opiekunowie zespołu Do czasu uświetnili Jubileuszową Konferencję z okazji XV- lecia kształcenia na kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ta wspaniała uroczystość była zainicjowana przez dr Krzysztofa Aleksandrowicza i swój finał miała w murach Hotelu Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim.

Koncert poprowadził pan Leszek Kopeć a nasza wspaniała młodzież udowodniła, że potrafi podbić serca międzynarodowej publiczności. Oprócz braw nasi artyści zostali uhonorowani dyplomami i upominkami. Zaproszono nas na wystawną kolację a na koniec czekała nas specjalna atrakcja -wieczorny rejs statkiem po Odrze. To był pełen atrakcji dzień. Tańce na statku z pracownikami i studentami Uniwersytetu Medycznego były jego wspaniałym ukoronowaniem. Zawarliśmy ciekawe znajomości, po raz kolejny udało się wypromować pozytywny wizerunek osób z dysfunkcją wzroku.

W imieniu opiekunów Zespołu Do czasu chcemy podziękować wolontariuszom pani Majce i Arturowi z Goerlitz oraz nauczycielom Ośrodka -pani Katarzynie Chorodeńskiej, pani Eli Gątarz, panu Andrzejowi Karpińskiemu. Bez ich bezinteresownego wsparcia takie piękne inicjatywy nie byłyby możliwe do zrealizowania.

Barbara Włosiniak